cut-circle

خدمات ما

خدمات و کیفیت کار، تمایز کار ماست
هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

هوش مصنوعی روز به روز در حال گسترش و پیشرفت است. ما افتخار میکنیم که در بخشی از پیشرفت سهیم هستیم و با تغییر سیستم های قدیمی و سنتی به سیستم های پیشرفته و هوشمند برای شرکت ها و سازمان ها در این راه صاحب قدم هستیم.
طراحی UI و UX

طراحی UI و UX

بخش طراحی وب سایت، قسمتی از سایت می‌باشد که کاربران شما آن را می بینند و با آن ارتباط برقرار میکنند پس به همین دلیل اهمیت آن اگر بیشتر از بخش برنامه نویسی نباشد کمتر از آن نیست. ما به طراحی سایت هایمان بسیار اهمیت داده و همیشه از آخرین تکنولوژی های موجود در این صنعت استفاده می کنیم.
نکته مهم این است که تمامی سایت های ما بر اساس سیستم واکنش گرا یعنی مناسب برای تمام پلتفرم ها طراحی و کدنویسی میشود.
طراحی UI و UX
برنامه نویسی وب سایت

برنامه نویسی وب سایت

اگر بهترین و لوکس ترین خودرو هم که داشته باشید ولی یک موتور پرقدرت نداشته باشد هیچ کارایی ندارد و فقط دارای ظاهری زیبا است. تخصص ما ساخت و طراحی آن موتور برای سایت شماست. برنامه نویسی وب سایت بخش بسیار مهمی از طراحی وب سایت است زیرا اگر سایت شما درست کار نکند و کاربر از کارکرد آن راضی نباشد قطعاً اگر بهترین طراحی هم داشته باشد باز هم کاربر آن را ترک خواهد کرد.
ولی شما اصلا نگران نباشید ما به هیچ عنوان این اجازه را نخواهیم داد و تمامی کاربران شما از وب سایت و عمکرد آن راضی خواهند بود.
سئو (SEO)

سئو (SEO)

آیا می دانید که 91 درصد مردم دنیا در میان نتایج جستجو در گوگل فقط صفحه اول را می بینند و بیشتر از 50 درصد از صفحه دوم به بعد را هرگز نمی بینند.
کلمه سئو که مخفف Search engine optimization میباشد فرآیندی است که در آن سعی میشود که وب سایت شما در پی جستجو هایی که کاربران دنیا در موتورهای جستجو که معروف ترین آن گوگل میباشد انجام می دهند به صفحات اول نتایج جستجو آید که در پی آن سایت شما روز به روز محبوبیت بیشتر و بیننده بیشتری پیدا خواهد کرد. سئو کاری دقیق و تخصصی و زمان بر است که از افتخارات ما، انجام این کار برای شما می باشد.
سئو (SEO)